Wyprawka przedszkolaka

Poniżej lista rzeczy składających się na wyprawkę nowego Przedszkolaka:

Uwaga ! Wszystkie rzeczy powinny być trwale podpisane.

1. kapcie
  2. piżamka
  3. szczoteczka do zębów, pasta i kubeczek
  4. pościel : poduszka, kołdra oraz kocyk (tylko dzieci 2, 3 i 4 -letnie)
  5. pieluchy jednorazowe  + chusteczki nawilżane – jeżeli to konieczne
  6.  Wyprawka papiernicza (papiery ksero,chusteczki, bloki, bristole, papiery kolorowe, kredki, plastelina, pióra, zeszyty,farby, pędzelki itp) jest zakupywana przez przedszkole - koszt wyprawki 100 zł - doliczany jest do pierwszego rachunku
    Prosimy wszystkich Rodziców, aby  każdy przedszkolak ( dotyczy to także dzieci 5 i 6 letnich)  miał na swojej półeczce ( w podpisanej reklamówce, woreczku itp) zapasowy komplet następującej odzieży:
    • majtusie -2 pary
    • skarpetki - 2 szt.
    • rajtki - 1 szt.
    • podkoszulek krótki rękaw - 2 szt.
    • podkoszulek długi rękaw - 1 szt.
    • krótkie spodenki lub spódniczka
    • długie spodnie dresowe lub getry
    Nawet starszym dzieciom zdarza się polać zupką, soczkiem, posikać  czy po prostu zgrzać podczas zabaw, wtedy konieczne jest przebranie maluszka.
    Prosimy również Rodziców, aby w przypadku, gdy wychowawczyni wykorzysta niektóre rzeczy dziecka na przebranie, aby na drugi dzień donieść brakujące elementy odzieży, tak, aby powyższy zestaw był zawsze kompletny.