Wyniki rodzinnego konkursu warzywno - owocowe

9 listopada 2015 roku w naszym przedszkolu został rozstrzygnięty rodzinny konkurs warzywno - owocowy, którego przedmiotem było wykonanie ludzików, zwierząt itp. z owoców i warzyw. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i pomysłowością dzieci i rodziców. Z tego powodu jury postanowili przyznać wszystkim nagrody. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na korytarzu, co wzbudziło duże zainteresowanie i uśmiech na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych!

I miejsce: Ada Barcik, Lenka Dura, Natanielek Wołoch, Jacuś Szot, Borysek Cichoń, Mateuszek Urbańczyk,

II miejsce: Bartuś Bartosik, Martusia Bogusz, Nikoś Pluta, Karolek Trojanowski, Juleczka Chwaja, Amelka Kulczyk, Lila Jołkowicz, Filipek Kulikowski,

III miejsce: Martusia Kumala, Bartuś Gaudyn, Adaś Lichota, Laryska Wołyńska, Krzysiu Drozdowicz, Bartuś Jezior

Jeszcze raz wszystkim gratulujemy!!!