IV Chrzanowskiej Olimpiadzie Przedszkolaków

3 czerwca 2016 roku drużyna z naszego przedszkola w składzie: Juleczka Chwaja, Adaś Lichota, Lenka Dura, Tolusia Kozub, Laryska Wołyńska, Kacperek Marcinkowski, Asia Gałka,  Piotruś Kapusta, Karole Trojanowski, Jagódka Likus po raz pierwszy wzięły udział w IV Chrzanowskiej Olimpiadzie Przedszkolaków o Puchar Burmistrza Chrzanowa, której ideą było promowanie ruchu i zdrowej rywalizacji wśród najmłodszych. W rozgrywkach wzięło udział 15 przedszkoli z terenu gminy Chrzanów. Olimpiadę rozpoczęła "Parada Przedszkolaków", następnie dzieci rywalizowały ze sobą w pięciu konkurencjach sportowych, po których bawiły się w rytmach Zumby. Punktem kulminacyjnym Olimpiady było ogłoszenie wyników, wręczenie wszystkim dzieciom pamiątkowych medali i dyplomów oraz przekazanie nagród i "Pucharu przechodniego" zwycięzcą. Nasze przedszkolaki zajęły 6 miejsce!!!