Wyniki konkursu plastycznego

W naszym przedszkolu szczególną uwagę przywiązujemy do współpracy z rodzicami. Jedną z form tej współpracy jest organizowanie konkursów dla dzieci i rodziców. W kwietniu zorganizowaliśmy konkurs plastyczny pt. "Wielkanoc". Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem naszych przedszkolaków, a wykonane prace były bardzo pomysłowe i niepowtarzalne. Wybór zwycięzców był bardzo trudny ale komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce: Ada Barcik, Bartosz Gaudyn, Helena Trojanowska, Karol Trojanowski, Bartosz Bartosik,

II miejsce: Nikodem Pluta, Amelia Kulczyk, Magdalena Stachańczyk, Iwo Marcinkowski, Kacper Marcinkowski,

III miejsce: Pola Tylko, Oliwer Jochymek, Jacek Szot, Kornelia Środa, Milena Koniuch