DOGOTERAPIA

Niedawno odbyły się w naszym przedszkolu pierwsze, zapowiadane zajęcia z dogoterapii. Wszystkie dzieci były zachwycone pieskiem rasy golden retrevier o pięknie brzmiącym imieniu Marisa. Piesek też był zachwycony, ponieważ jest to rasa uwielbiająca dzieci, a tu było ich tyle i każdy chciał go pogłaskać, przytulić, pobawić się z nim. Nie było czasu na nudę. Piotruś, Zuzia i Szymuś podeszli do nowego gościa z dystansem i starali się do niego nie zbliżać, za to reszta dzieci nie miała żadnych oporów i bardziej trzeba było chronić pieska przed dziećmi niż odwrotnie....:-)) Podczas pierwszych zajęć pan Rafał  i pani Gosia opowiadali jak należy się zachowac przy obcym  piesku i czego nie należy przy nim robić. Ponieważ zajęcia wszystkim się bardzo podobały, będą się odbywać regularnie co dwa tygodnie w poniedziałek.