WIZYTA POLICJANTA

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nasze przedszkole odwiedzili Pan i Pani policjanci. Największą atrakcją była możliwość nałożenia chociaż na chwilę najprawdziwszej czapki policjanta !!! Dzieci uczyły się także, że należy przez jezdnię chodzić tylko po pasach oraz co oznaczają poszczególne kolory w sygnalizacji świetlnej. Potem na zajęciach mogli pokolorować rysunek policjanta. Większość chłopców od razu stwierdziła, że gdy dorosną zostaną policjantami i będą mogli chodzić z prawdziwymi pistoletami !

Otrzymaliśmy też zapewnienie, że gdy zrobi się cieplej Pan policjant podjedzie pod nasze przedszkole radiowozem i dzieci będą mogły obejrzeć taki wóz od środka, może nawet na chwilę uruchomić syrenę alarmową !!!!