Opinie o przedszkolu


Treść:  Wspaniałe przeczkole , podejście nauczycieli do dzieci bardzo ciepłe i profesjonalne . Polecam z całego serca
Podpis:  Magda

Treść:  Cudowne Przedszkole. Pani Dyrektor, Panie uśmiechnięte interesujące się dziećmi, cierpliwe. Świetny kontakt, dużo zajęć dodatkowych. Córka chodziła z przyjemnością do tego przedszkola. Dzieci są bardzo dobrze przygotowane do przejścia z okresu przedszkolnego do 1 klasy. Gorąco polecam!!!!
Podpis:  mama Ewy

Treść:  Bardzo fajne przedszkole:-) Dużo zajęć, wycieczek i innych atrakcji oraz, co najważniejsze, miła i otwarta pani dyrektor oraz panie opiekujące się dziećmi!
Podpis:  Mama Antosia i Marysi

Treść:  Przedszkole bardzo dobre miłe panie a co najważniejsze moje dziecko kocha panie i paniom dyrektor warte każdych pieniedzy dziękujemy za 2 lata opieki mama Larysy
Podpis:  Wołyńska

Treść:  Przedszkole warte polecenia!Dzieci mają mnóstwo różnorodnych zajęć,przez co rozwijają swoje zainteresowania i zdolności.Mój starszy syn został bardzo dobrze przygotowany do pierwszej klasy.Teraz chodzi do przedszkola młodszy ...SUPER PRZEDSZKOLE
Podpis:  mama dwóch urwisów

Treść:  Super przedszkole. Dzięki temu że dzieciaczki uczą się dwóch języków wiem że moja córcia ma do tego talent i mój syn chyba też bo po niecałym miesiącu nauki śpiewa piosenki po francusku. Poza tym przedszkole oferuje dużo atrakcji każdego miesiąca, które bawią i uczą nasze pociechy.
Podpis:  Aneta

Treść:  Fajne przedszkole widać, że wszystkim zależy, aby i dziecko i rodzic był zadowolony. Jak mi młodszy syn podrośnie też go tu poślę. :-)
Podpis:  Kaśka

Treść:  Mój syn chodził przez rok do państwowego, nie było źle, ale tutaj w miesiąc dzieje się więcej niż w atmtym przez rok !!! Ile dziecko korzysta w takim przedszkolu, to nie zdawałam sobie sprawy, dopóki się nie przekonałam sama.
Podpis:  Zuzka

Treść:  Niedawno odeszliśmy z tego przedszkola, ponieważ musieliśmy iść już do szkoły, powiem szczerze, że sama czułam się smutno, spędziliśmy z córką 4 lata w tym przedszkole, człowiek się związał i z paniami i z innymi mami. Szkoła to już jednak nie to samo, ale taka jest kolej rzeczy. Pozdrawiamy seredcznie całą kadrę i panią Ewę :-)
Podpis:  Ola z mamą

Treść:  Jestem mamą 3 latki chodzimy do tego przedszkola od 3 m-cy i jestem bardzo zadowolona, na początku były trudności z adaptacją, ale wiadomo, że to normalne, po tygodniu moja córeczka chętnie chodziła do przedszkola, dużo atrakcji i często wychodzą na pole. Mnie się podoba.
Podpis:  mama Gosi

Treść:  najlepsze przedszkole na świecie :) Panie radosne, uśmiechnięte i serdeczne :) Moja córcia z radością czeka na każdy poranek kiedy będzie mogła się spotkać z dzieciakami z przedszkola i swoimi "Paniami". Przedszkole Marzenie :)
Podpis:  mama :)

Treść:  Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Atutem niewątpliwie są mało liczne grupy gdzie wychowawca ma możliwość dokładnie poznać swoich wychowanków i każdemu poświęcić czas, oprócz tego zarówno nauczycielki jak i panie z obsługi są bardzo miłe i kochane, dzieci mają w tym przedszkolu naprawdę bardzo dobrą opiekę, są porządnie dopilnowane, nakarmione i wyedukowane:) Polecamy przedszkole wszystkim rodzicom i dzieciom.
Podpis:  katarzyna

Treść:  Przedszkole super, polecam dzieci mają tyle fajnych zajęć, nie nudzą się wcale. Panie bardzo opiekuńcze. Nasze dzieciaczki mają bardzo dobre jedzenie, mój synuś bardzo sobie chwali. Problem jeden apel do wszystkich rodziców: nie jednokrotnie zauważyłam, że do przedszkola zaprowadza się dzieci przeziębione - nie róbcie tego bo zarażają inne dzieci i zaczynają się problemy - dziecko przeziębione należy zaprowadzić do lekarza i wyleczyć. Przedszkole polecam super:)
Podpis:  allka

Treść:  Jestem bardzo zadowolona, że moja córcia chodzi do tego przedszkola, widać,że wszystkim zależy,aby dziecko czuło się tam dobrze. Cieszę się także,że jest tak dużo różnych dodatkowych zajęć, bo dziecko nigdy się nie nudzi i ma tyle do opowiadania po powrocie do domu, że buzia się jej nie zamyka.:-)
Podpis:  Kaśka

Treść:  Super!!! poprostu super pod każdym względem, a nasze panie z przedszkola naprawde bardzo sie starają żeby dzieci chciały tam wracać, jak widać to zawsze o 8 rano co teoretycznie nie jest proste przynajmniej w naszym przypadku. Naprawde jest się czym pochwalić że mamy takie fajne przedszkole:)
Podpis:  ewa

Treść:  Popieram wszystkie wcześniej napisane pozytywne opinie na temat przedszkola. Szczerze wszystkim to przedszkole polecam , naprawdę jest wspaniałe! Panie zawsze chętnie rozmawiają, mają czas nie tylko dla dziecka - dla rodzica też! wcześniej moje dziecko dostawało histerii na słowo "przedszkole"..ale odkąd przepisałam je do Walta Disneya - śmiało mogę powiedzieć: zmieniło się nasze życie! teraz jest tylko uśmiech - o płaczu nie ma mowy:)
Podpis:  madi

Treść:  Wielkie ukłony w stronę Pań! Troskliwe, wyrozumiałe, ciagle uśmechnięte dbające o dzieciaki, o to by dobrze się bawiły i się nie nudziły! A jednocześnie konkretne i stawiające jasne granice! Moje diecie po domu hasa i śpiewa piosenki z przedszkola! Obie jesteśmy bardzo zadowolone z przedszkola!!!!
Podpis:  mamuśka

Treść:  To jest przedszkole na 7+, a nie jakaś przechowalnia dzieci - wychowawczynie starają się by zapełnić dzieciom cały czas a P dyrektor dba o każdy szczegół życia przedszkola - gratuluje P. dyrektor super placówki, polecam przedszkole każdej osobie posiadającej dziecko.
Podpis:  Bzik

Treść:  Całe przedszkole jest na 6+ a nie tylko strona ze zdjęciami. Dzieciaczki na prawdę przez te kilka tygodni bardzo dużo się nauczyły dzięki naszym wspaniałym paniom, które dbają o całokształt :) Pozdrawiam.
Podpis:  monika

Treść:  Sama zapisałam dziecko pod wpływem dobrych opinii i się nie zawiodłam, panie na "głowie stają", aby nie tylko dziecko było szczęśliwe ale i rodzic był spokojny. pozdrawiam
Podpis:  mama

Treść:  Super przedszkole !!!
Podpis:  Mari22

Treść:  Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola, tym bardziej, że wcześniej miałam doświadczenia z innymi i mam porównanie. Pozdrawiam
Podpis:  kika1970

Treść:  A można prosić jeszcze o filmiki ?
Podpis:  Palik

Treść:  Czy są jeszcze wolne miejsca ? Proszę o kontakt
Podpis:  Anna Domańska

Treść:  Ale macie fajne przedszkole, w przyszłym roku zapiszę do Was moją córcię. Takiego przedszkola szukałam. Pozdrawiam
Podpis:  Aśka T.

Treść:  Strona ze zdjęciami na 6+ !!!!
Podpis:  Bartek

Treść:  Mogę pochwalić za bardzo dobry kontakt z opiekunkami dzieci, widać, że naprawdę interesują się maluchami i są bardziej ciociami niż "paniami z przedszkola"
Podpis:  Ewinka

Treść:  Przedszkole na piątkę!Mój synek nareszcie chodzi do przedszkola z usmiechem na twarzy.
Podpis:  jast

Treść:  Dla mnie ważne jest to ,że w tym przedszkolu Panie bardzo pilnują, aby chore dzieci nie przychodziły do przedszkola, poza tym uczą fajne nauczycielki, które dzieciaki uwielbiają, pozdrawiam
Podpis:  mada

Treść:  Mnie się podoba to, że dzieci uczą się dwóch języków ( francuskiego i angielskiego) i mają zajęcia z souve vivru, życiowe podejście do kształcenia dzieciaków , pozdro
Podpis:  adi777

Treść:  Zaletą tego przedszkola są małe grupy, Panie poświęcają każdemu dziecku dużo czasu i to mi się podoba :-)
Podpis:  gogol16

Treść:  Fajne przedszkole, szkoda, że takich nie było jak ja byłam dzieckiem :-),
Podpis:  ania1606

Treść:  Pomieszczenia bardzo ładne, dzieci często są na polu, przyjmują nawet dzieci, które jeszcze nie są w pełni samodzielne ( np: mają pampersy), elastyczne podejście do Rodzica i dziecka, wróżę duży sukces Pozdrawiam
Podpis:  pawocz12

Treść:  Panie fajne, przedszkole bardzo ładne, ciesze się, że ktoś w końcu otwarł przedszkole z prawdziwego zdarzenia. Pozdrawiam
Podpis:  mamaniuni

Treść:  Przedszkole jest naprawdę super, Panie są przemiłe i bardzo dbają o dzieci, tulą, głaszczą, karmią jestem naprawdę pod wrażeniem tego przedszkola, a tak się bałam, jak moja mała będzie się adaptować w nowym miejscu. Jest super tak trzymać !!!
Podpis:  kas0772


Treść:


Podpis