ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

Każdy maluszek, który uczęszcza do naszego przedszkola, jest diagnozowany przez logopedę.

W przypadku, gdy logopeda wyda opinię, że dziecko powinno uczęszczać na zajęcia indywidualne z powodu wady wymowy, Państwo decydują  czy wyrażają chęć, aby maluch uczestniczył w takich zajęciach. Zajęcia indywidualne są dodatkowo płatne 22 zł za zajęcie i odbywają się w godzinach dopołudniowych, obecność Rodziców na zajęciach nie jest konieczna, ale jak najbardziej możliwa i zachęcamy do niej.  Oprócz zajęć indywidualnych z logopedą w przedszkolu co tydzień odbywają się zajęcia grupowe, które są bezpłatne. Współpracujemy z Gabinetem Logopedycznym "Pętelka" reprezentowanym przez panią Magdalenę Feluś. W przypadku pytań i wątpliwości można kontaktowac się bezpośrednio z panią Magdą pod numerem telefonu 512 484 633 lub w jej gabinecie  przy  ul.Armii Krajowej 27 w Chrzanowie.