Teatr Groteska

W dniu  27 listopada 2017 r. grupy: starszaków oraz średniaków wybiorą się do teatru Groteska w Krakowie na przedstawienie

„ O Kasi co gąski zgubiła”.
Opowieść o gęsiareczce Kasi, której gąski porwał Wilk głodomór, a ukryła podstępna Czarownica osadzona została w klimacie pełnej ciepła, autentycznej góralszczyzny. Zrozpaczona zniknięciem gąsek dziewczynka wyrusza w drogę by je odnaleźć. W poszukiwaniach pomagają jej napotkani ludzie, zwierzęta i skrzaty – to dzięki ich życzliwości historia kończy się szczęśliwie. Wędrując z Kasią widzowie spotykają szereg przyjaznych postaci: gospodynię Matuskę, Kowala Ambrożego i jego żonę Kowalową Ambrożynę, odważnego Jasia Juhasa, leśne Skrzaty. Wystąpią też zwierzęta: Gąski, Kózka, Prosię, Owieczki, Piesek.
Reżyser przedstawienia Grzegorz Kwieciński, znany z innych cieszących się powodzeniem realizacji w Teatrze Groteska (m.in. nagradzany „Tygrys Pietrek”), postanowił zaprosić widzów do udziału w teatralnej, górskiej wyprawie. Razem z bohaterami tej historii podziwiać będziemy piękno górskiej przyrody oraz przyglądać się nastrojowym wschodom i zachodom słońca. Spotkamy też Jeża, Zająca i innych mieszkańców lasu.
·       koszt wycieczki z dojazdem wynosi: 39 zł
·       Dzieci, których rodzice nie wyrażą zgody na wyjazd zostaną w przedszkolu.
·       Prosimy o wpłatę pieniążków oraz podpisanie zgody na wyjazd maluszka na wycieczkę.
·       Wyjazd z przedszkola zaplanowany jest na godzinę 10.00. Powrót planujemy około godziny 14.00 - 14.30.
·       Po powrocie dzieci zjedzą obiad w przedszkolu, więc proszę to wziąć pod uwagę przy odbieraniu maluszka z przedszkola. Najlepiej odbierać dzieci uczestniczące w wycieczce w tym dniu od godziny 15.00.
·       Prosimy nie przygotowywać dla dzieci prowiantu, gdyż zostanie zabrany dla wszystkich dzieci z przedszkola.
·      Jeżeli maluszek choruje na chorobę lokomocyjną prosimy o podanie  mu przed wyjazdem odpowiednich lekarstw i poinformowanie o tym wychowawczynię.