Show andrzejkowe

W dniu 29 listopada o godzinie 10.00 zaprosimy nasze przedszkolaki SHOW ANDRZEJKOWE:

Pokaz „Magia Nauki” z wykorzystaniem mnóstwa zabawnych eksperymentów. Show idealnie wprowadzi dzieci do czarodziejskiego świata i będzie świetną rozgrzewką przed andrzejkowymi wróżbami i zabawami. Pokaz nada tajemniczą otoczkę temu wyjątkowemu wieczorowi, dzięki takim doświadczeniom, jak: kociołek czarownicy i kąpiel w oparach suchego lodu, zielone płomyczki, dymiący soczek dla odważnych, świetliste wariacje - laserowe kreacje, bańki mydlane lewitujące i skaczące, nietypowy piasek anty-moknący, przeźroczysty papier i inne.

Czas trwania pokazu ~45 minut.

Drugą część andrzejkowych zabaw wypełnią wspólne zabawy oraz wróżby:

Raz, dwa, trzy czarownica patrzy

Kubeczkowe zadania

Andrzejkowe przytulańce w kółka wskakiwańce

Taniec pokazywaniec

Latanie na miotłach

Wróżby andrzejkowe te stare i nowe:

Lanie wosku przez duży i wiekowy klucz

Wychodzące buty - wybieramy męża i żonę

Czarodziejska kula - wiązki świecącej plazmy wyjawią wszystkie tajemnice dzieciaków

RoboWyrocznia - Lego Kobra, która odpowie na nurtujące przedszkolaków pytania i inne …

Prosimy o wpłatę 8 zł u wychowawczyni.