Zabawa Andrzejkowa

W dniu 30 listopada roku o godzinie 9.30 odbędzie się w naszym przedszkolu zabawa andrzejkowa połączona z uczczeniem urodzin ( 5.12.1901 r. ) naszego patrona Walta Disney’a.  Dlatego mamy prośbę, aby dzieci w tym dniu przyszły przebrane za postacie z jego bajek .

Prosimy, aby dzieci w tym dniu przyniosły ze sobą stroje na przebranie, a panie po śniadaniu przebiorą wszystkie dzieci.

Na zabawie będzie kamerzysta oraz fotograf. Film z zabawy andrzejkowej znajdzie się na płycie DVD, którą będzie można zamówić w przedszkolu w czerwcu . Na tej płycie znajdą się także takie uroczystości jak: pasowanie na przedszkolaka, Mikołaj, zabawa karnawałowa, zabawa halloween’owa, dzień babci i dziadka, dzień mamy i taty oraz pożegnanie przedszkola.