Pizza - warsztaty

17  oraz 18 stycznia  zaplanowaliśmy wyjazd z dziećmi na warsztaty z pieczenia pizzy. Odwiedzimy pizzerię L’antica stazione w Trzebini, gdzie dzieci potrenują podrzucanie ciasta, zrobią  najpyszniejszą pizzę według własnego pomysłu, a potem ją upieką. W warsztatach będą uczestniczyć dzieci z grupy  Pszczółek oraz Biedronek.

17 stycznia jadą na warsztaty Biedronki

18 stycznia jadą na warsztaty Pszczółki

Wyjazd z przedszkola zaplanowano na godzinę 8.40. Dzieci jadące na warsztaty prosimy o przyjście  w tym dniu do przedszkola do godziny 7.30, tak aby zdążyły zjeść śniadanko i przygotować się do wyjazdu.

Koszt wyjazdu - 30 zł i obejmuje warsztaty z pieczenia pizzy, pizzę, napój i dowóz. Wyjazd nie jest obowiązkowy, dzieci, których Rodzice nie wyrażą zgody na wyjazd zostaną w przedszkolu pod opieką wychowawczyni.